Добро пожаловать, вы можете войти или создать учетную запись
Galaxy S6 Edge G925F Подбор
Galaxy S6 Edge G925F Подбор
  • Чехлы
  • Защитные пленки
Выбрать модель

Чехлы для Samsung G925 Galaxy S6 Edge

чехлы накладки для Samsung G925 Galaxy S6 Edge

цена: 210 грн На складе
цена: 210 грн На складе
цена: 210 грн На складе
цена: 210 грн На складе
цена: 210 грн На складе
цена: 210 грн На складе
цена: 210 грн На складе
 

Чехлы для Samsung G925 Galaxy S6 Edge

Чехлы Galaxy S6 Edge

Натхненні роботами майстрів по склу та ковалів, творці Samsung Galaxy S6 edge зробили його у вигляді єдиного сплаву зі скла та металу. Створення фантастичного дизайну з першим у світі подвоєним дисплеєм, чарівними округлими лініями вигину та блискучою скляною поверхнею, що відображає широкий спектр приголомшливих кольорів.

Більше взаємодії з телефоном
Додайте кольорів до взаємодії з Samsung Galaxy S6 edge. Позначте кольорами п'ять найважливіших для себе осіб і просто обирайте колір контакту на дисплеї телефону, щоб зателефонувати, написати текстове повідомлення або надіслати електронний лист. Завдяки інноваційній технології кодування за допомогою кольорів можна легко дізнатися, хто намагається з вами зв'язатися, навіть якщо телефон лежить у перевернутому положенні.

Покращена діафрагма, чіткіші зображення
Передня і задня камери Samsung Galaxy S6 edge мають високу роздільну здатність і діафрагму F1.9, завдяки чому можна робити чіткіші знімки будь-де. Двічі натисніть кнопку «Головна сторінка», щоб потрапити безпосередньо в режим зйомки, — і більше ніколи не втрачайте важливі моменти.

Швидка зарядка
Більше не потрібно хвилюватися про акумулятор. Завдяки більшій швидкості заряджання пристрій може працювати протягом 4 годин* уже після 10-хвилинної зарядки. Ця сумісність безпроводової зарядки означає, що ви можете просто помістити Samsung Galaxy S6 edge на сумісну панель зарядки, щоб підзарядити пристрій без використання проводів.

Незрівнянна функціональність
Завдяки надшвидкому включенню та запуску програм Samsung Galaxy S6 edge забезпечує неперевершені результати та підвищує енергоефективність. Його 64-бітна архітектура, LPDDR4 та удосконалений GPU дійсно працюють бездоганно, дозволяючи користуватися мультимедіа та багатофункціональністю на новому рівні.

Дивовижні кольори
Обладнаний дисплеєм 5.1” Quad HD (2560 x 1440) Super AMOLED Samsung Galaxy S6 edge надає бездоганну чіткість зображення, а регульований дисплей забезпечує неперевершену яскравість всередині й ззовні. Завдяки покращеній яскравості та щільності пікселів можна робити чудові знімки будь-де.

Швидка і легка мобільна оплата

Процес покупок настільки легкий, як ніколи раніше, завдяки багатофункціональній програмі здійснення платежів Samsung Galaxy S6 edge, сумісній із технологіями NFC і штрих-кодів. Насолоджуйтеся зручним та узгодженим користуванням програми, незалежно від способу оплати.

Покращена безпека

Насолоджуйтеся цілковитим спокоєм з потужними технологіями захисту від Samsung Galaxy S6 edge: KNOX та сканером відбитків пальців.

Безперешкодний обмін вмістом

Достатньо лише одного дотику, щоб з’єднати Samsung Galaxy S6 edge з Samsung Smart TV через BLE (режим низького енергоспоживання Bluetooth). Переглядайте фільми з Galaxy на екрані телевізора або передавайте відео з екрану телевізора на телефон.

Smart Manager

Нова програма Smart Manager дає змогу коротко переглядати ряд корисної інформації про стан акумулятора, пам'яті, ОЗУ, безпеки та багато іншого.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сколько стоят чехлы для Galaxy S6 Edge G925F Подбор?

От 100 гривен за хороший долговечный чехол до 200 гривен за чехол с уникальным принтом на заказ

Какие бывают чехлы для Galaxy S6 Edge G925F Подбор?

Мягкие силиконовые чехлы полностью прозрачные, с принтом на заказ, с любым рисунком из каталога, со стразами, с блёстками; закрытые чехлы-книжки

Какие чехлы для Galaxy S6 Edge G925F Подбор самые популярные в 2020 году?

Чехлы со своим фото или рисунком на заказ, недорогие прозрачные и черные чехлы

Какие новинки в категории чехлы для Galaxy S6 Edge G925F Подбор?

Кожаные чехлы с текстурой страусиной, крокодильей или змеиной кожи

Из какого материала лучше купить чехол для Galaxy S6 Edge G925F Подбор?

Мягкий противоударный силикон