Добро пожаловать, вы можете войти или создать учетную запись .
Galaxy S6 G920F Подбор
Galaxy S6 G920F Подбор
 • Защитные пленки
 • Чехлы
 • Карты памяти
 • Зарядные устройства
 • Наушники
 • Аккумуляторы
 • USB кабели
 • Стилусы
 • Портативные колонки
 • Автодержатели
 • Дополнительные аксессуары
Выбрать модель:
Защитные пленки для Samsung G920F Galaxy S6
Чехлы для Samsung G920F Galaxy S6

чехлы книжки для Samsung G920F Galaxy S6

чехлы накладки для Samsung G920F Galaxy S6

Зарядные устройства Samsung G920F Galaxy S6

сетевые для Samsung G920F Galaxy S6

автомобильные для Samsung G920F Galaxy S6

универсальные для Samsung G920F Galaxy S6

Наушники Samsung G920F Galaxy S6

bluetooth гарнитуры для Samsung G920F Galaxy S6

Нет в наличии
422 грн Товар заканчивается

проводные гарнитуры для Samsung G920F Galaxy S6

аудио адаптеры для Samsung G920F Galaxy S6

45 грн На складе

MP3 для Samsung G920F Galaxy S6

340 грн На складе
235 грн На складе
150 грн На складе
150 грн На складе
230.00 грн 170 грн
На складе
228 грн На складе
Нет в наличии
Аккумуляторы для Samsung G920F Galaxy S6
750 грн На складе
590 грн На складе
240 грн На складе
595 грн На складе
590 грн На складе
USB кабели для Samsung G920F Galaxy S6
85 грн На складе
Автодержатели для Samsung G920F Galaxy S6
450 грн На складе
Дополнительные аксессуары для Samsung G920F Galaxy S6
100.00 грн 80 грн
На складе
440 грн На складе
230.00 грн 170 грн
На складе
370 грн На складе
95 грн На складе
52 грн На складе
39 грн На складе
 

Купить чехол Samsung Galaxy S6


чехлы Galaxy S6

Витончений та чарівний

Натхненні роботами майстрів по склу та ковалів, творці Samsung Galaxy S6 edge зробили його у вигляді єдиного сплаву зі скла та металу. Створення фантастичного дизайну з першим у світі подвоєним дисплеєм, чарівними округлими лініями вигину та блискучою скляною поверхнею, що відображає широкий спектр приголомшливих кольорів.

Більше взаємодії з телефоном
Додайте кольорів до взаємодії з Samsung Galaxy S6 edge. Позначте кольорами п'ять найважливіших для себе осіб і просто обирайте колір контакту на дисплеї телефону, щоб зателефонувати, написати текстове повідомлення або надіслати електронний лист. Завдяки інноваційній технології кодування за допомогою кольорів можна легко дізнатися, хто намагається з вами зв'язатися, навіть якщо телефон лежить у перевернутому положенні.

Покращена діафрагма, чіткіші зображення
Передня і задня камери Samsung Galaxy S6 edge мають високу роздільну здатність і діафрагму F1.9, завдяки чому можна робити чіткіші знімки будь-де. Двічі натисніть кнопку «Головна сторінка», щоб потрапити безпосередньо в режим зйомки, — і більше ніколи не втрачайте важливі моменти.

Швидка зарядка
Більше не потрібно хвилюватися про акумулятор. Завдяки більшій швидкості заряджання пристрій може працювати протягом 4 годин* уже після 10-хвилинної зарядки. Ця сумісність безпроводової зарядки означає, що ви можете просто помістити Samsung Galaxy S6 edge на сумісну панель зарядки, щоб підзарядити пристрій без використання проводів.

Незрівнянна функціональність
Завдяки надшвидкому включенню та запуску програм Samsung Galaxy S6 edge забезпечує неперевершені результати та підвищує енергоефективність. Його 64-бітна архітектура, LPDDR4 та удосконалений GPU дійсно працюють бездоганно, дозволяючи користуватися мультимедіа та багатофункціональністю на новому рівні.

Дивовижні кольори
Обладнаний дисплеєм 5.1” Quad HD (2560 x 1440) Super AMOLED Samsung Galaxy S6 edge надає бездоганну чіткість зображення, а регульований дисплей забезпечує неперевершену яскравість всередині й ззовні. Завдяки покращеній яскравості та щільності пікселів можна робити чудові знімки будь-де.

Швидка і легка мобільна оплата

Процес покупок настільки легкий, як ніколи раніше, завдяки багатофункціональній програмі здійснення платежів Samsung Galaxy S6 edge, сумісній із технологіями NFC і штрих-кодів. Насолоджуйтеся зручним та узгодженим користуванням програми, незалежно від способу оплати.

Покращена безпека

Насолоджуйтеся цілковитим спокоєм з потужними технологіями захисту від Samsung Galaxy S6 edge: KNOX та сканером відбитків пальців.

Безперешкодний обмін вмістом

Достатньо лише одного дотику, щоб з’єднати Samsung Galaxy S6 edge з Samsung Smart TV через BLE (режим низького енергоспоживання Bluetooth). Переглядайте фільми з Galaxy на екрані телевізора або передавайте відео з екрану телевізора на телефон.

Smart Manager

Нова програма Smart Manager дає змогу коротко переглядати ряд корисної інформації про стан акумулятора, пам'яті, ОЗУ, безпеки та багато іншого.